25MU105M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25MU105M3216
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206
Ngā Rauemi: 25MU105M3216.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25MU105M3216
Tau Wae 25MU105M3216 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55049 pcs Pepa Raraunga 25MU105M3216.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 1µF
Whakamutunga - Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 25MU103216X
25MU103216X-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga 25MU105M3216
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 1µF ±20% Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206 I teie nei - Te rerenga 25V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
25MU105K3216
25MU105K3216
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 10% 25VDC 1206
I roto i te taonga: 4899 pcs
Tikiake: 25MU105K3216.pdf
RFQ
25MU104MZ22012
25MU104MZ22012
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805
I roto i te taonga: 68528 pcs
Tikiake: 25MU104MZ22012.pdf
RFQ
25MU105M3216
25MU105M3216
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206