16PX47MEFC5X11
RubyconRubycon
16PX47MEFC5X11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16PX47MEFC5X11
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.16PX47MEFC5X11.pdf2.16PX47MEFC5X11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16PX47MEFC5X11
Tau Wae 16PX47MEFC5X11 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1425082 pcs Pepa Raraunga 1.16PX47MEFC5X11.pdf2.16PX47MEFC5X11.pdf
Te manawanui 47µF Te Rahi Whenua Whenua 0.079" (2.00mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa PX
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 16V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 1189-1130 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 80mA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga 16PX47MEFC5X11 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Whakaahua nui 47µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Nga tono 1000 Hrs @ 105°C