KTF101B155M43NHT00
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
KTF101B155M43NHT00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KTF101B155M43NHT00
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812
Ngā Rauemi: KTF101B155M43NHT00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KTF101B155M43NHT00
Tau Wae KTF101B155M43NHT00 Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81434 pcs Pepa Raraunga KTF101B155M43NHT00.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui 1.5µF
Te matotoru (Max) X7R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa NTF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga KTF101B155M43NHT00 Te Kāhua Ara 0.110" (2.80mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 1.5µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812