KTD101B686M99A0B00
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
United Chemi-Con
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KTD101B686M99A0B00
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP CER 68UF 100V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: KTD101B686M99A0B00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KTD101B686M99A0B00
Tau Wae KTD101B686M99A0B00 Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP CER 68UF 100V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4404 pcs Pepa Raraunga KTD101B686M99A0B00.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui 68µF
Te matotoru (Max) X7R Te Rahi Whenua Whenua 0.984" (25.00mm)
Rahi / Rahi 1.122" L x 0.295" W (28.50mm x 7.50mm) Raupapa NTD
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa SMPS Filtering
Ratonga - Ko te poari Radial
Ētahi Ingoa 565-4655
565-4655-ND
KTD101B686M99A0B00-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga KTD101B686M99A0B00
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 68µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 68UF 100V X7R RADIAL