ESMR421VSN221MQ30S
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
ESMR421VSN221MQ30S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESMR421VSN221MQ30S
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Ngā Rauemi: ESMR421VSN221MQ30S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESMR421VSN221MQ30S
Tau Wae ESMR421VSN221MQ30S Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50314 pcs Pepa Raraunga ESMR421VSN221MQ30S.pdf
Te manawanui 220µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 1.000" Dia (25.40mm) Raupapa SMR
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 420V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 565-4488 Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 1.71A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ESMR421VSN221MQ30S Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.280" (32.50mm)
Whakaahua nui 220µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Nga tono 2000 Hrs @ 85°C