ESMH100VSN273MQ35T
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
ESMH100VSN273MQ35T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESMH100VSN273MQ35T
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESMH100VSN273MQ35T
Tau Wae ESMH100VSN273MQ35T Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89416 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui 27000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 1.000" Dia (25.40mm) Raupapa SMH
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 10V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 565-2596
ESMH100VSN273MQ35N
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 3.98A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga ESMH100VSN273MQ35T
Life @ Temp. 31 mOhm @ 120Hz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 1.378" (35.00mm) Whakaahua nui 27000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 31 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C