EMVH101GDA330MJA0G
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
United Chemi-Con
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMVH101GDA330MJA0G
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: EMVH101GDA330MJA0G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMVH101GDA330MJA0G
Tau Wae EMVH101GDA330MJA0G Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98724 pcs Pepa Raraunga EMVH101GDA330MJA0G.pdf
Te manawanui 33µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa Alchip™- MVH
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 100V Paa / Case 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Kaihauturu -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga EMVH101GDA330MJA0G
Life @ Temp. - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.406" (10.30mm) Whakaahua nui 33µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Nga tono 1000 Hrs @ 125°C