EMLF160ADA471MJA0G
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
United Chemi-Con
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMLF160ADA471MJA0G
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: EMLF160ADA471MJA0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMLF160ADA471MJA0G
Tau Wae EMLF160ADA471MJA0G Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112478 pcs Pepa Raraunga EMLF160ADA471MJA0G.pdf
Te manawanui 470µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa Alchip™- MLF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 16V Paa / Case 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Kaihauturu 254mA @ 120Hz
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga EMLF160ADA471MJA0G
Life @ Temp. - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) Whakaahua nui 470µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Nga tono 10000 Hrs @ 105°C