ELXZ350ELL392MM40S
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
ELXZ350ELL392MM40S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELXZ350ELL392MM40S
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: ELXZ350ELL392MM40S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELXZ350ELL392MM40S
Tau Wae ELXZ350ELL392MM40S Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101738 pcs Pepa Raraunga ELXZ350ELL392MM40S.pdf
Te manawanui 3900µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa LXZ
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 565-2002 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2.85A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga ELXZ350ELL392MM40S
Life @ Temp. - Hapa 15 mOhm
Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm) Whakaahua nui 3900µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL
Nga tono 8000 Hrs @ 105°C