ELBK350ELL352AL25S
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
ELBK350ELL352AL25S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELBK350ELL352AL25S
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP POLY 3500UF 35V T/H
Ngā Rauemi: ELBK350ELL352AL25S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELBK350ELL352AL25S
Tau Wae ELBK350ELL352AL25S Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP POLY 3500UF 35V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73245 pcs Pepa Raraunga ELBK350ELL352AL25S.pdf
Te manawanui 3500µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa LBK
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 565-4349 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.95A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ELBK350ELL352AL25S Life @ Temp. 24 mOhm @ 100kHz
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
Whakaahua nui 3500µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 24 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 0%, +30%
Whakaahuatanga CAP POLY 3500UF 35V T/H Nga tono 5000 Hrs @ 105°C