EKYB800ELL102MLP1S
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
EKYB800ELL102MLP1S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EKYB800ELL102MLP1S
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: EKYB800ELL102MLP1S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EKYB800ELL102MLP1S
Tau Wae EKYB800ELL102MLP1S Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62531 pcs Pepa Raraunga EKYB800ELL102MLP1S.pdf
Te manawanui 1000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa KYB
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 80V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 565-4002 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.56A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga EKYB800ELL102MLP1S Life @ Temp. -
Hapa 20 mOhm Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
Whakaahua nui 1000µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 80V RADIAL Nga tono 10000 Hrs @ 105°C