EKXJ351ELL101MLN3S
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
EKXJ351ELL101MLN3S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EKXJ351ELL101MLN3S
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EKXJ351ELL101MLN3S.pdf2.EKXJ351ELL101MLN3S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EKXJ351ELL101MLN3S
Tau Wae EKXJ351ELL101MLN3S Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78277 pcs Pepa Raraunga 1.EKXJ351ELL101MLN3S.pdf2.EKXJ351ELL101MLN3S.pdf
Te manawanui 100µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa KXJ
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 350V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 565-3509
EKXJ351ELL101MLN3S-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 740mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga EKXJ351ELL101MLN3S Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
Whakaahua nui 100µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL Nga tono 12000 Hrs @ 105°C