EKXG351ELL121MMN3S
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
EKXG351ELL121MMN3S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EKXG351ELL121MMN3S
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: EKXG351ELL121MMN3S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EKXG351ELL121MMN3S
Tau Wae EKXG351ELL121MMN3S Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70997 pcs Pepa Raraunga EKXG351ELL121MMN3S.pdf
Te manawanui 120µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa KXG
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 350V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 565-1458 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 830mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga EKXG351ELL121MMN3S
Life @ Temp. - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 1.240" (31.50mm) Whakaahua nui 120µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL
Nga tono 10000 Hrs @ 105°C