EKMH630VSN222MP35T
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
EKMH630VSN222MP35T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EKMH630VSN222MP35T
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Ngā Rauemi: EKMH630VSN222MP35T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EKMH630VSN222MP35T
Tau Wae EKMH630VSN222MP35T Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82065 pcs Pepa Raraunga EKMH630VSN222MP35T.pdf
Te manawanui 2200µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa KMH
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 63V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 565-2904
EKMH630VSN222MP35N
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.73A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga EKMH630VSN222MP35T
Life @ Temp. 113 mOhm @ 120Hz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 1.378" (35.00mm) Whakaahua nui 2200µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 113 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Nga tono 2000 Hrs @ 105°C