EKMH160VSN103MP30T
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
EKMH160VSN103MP30T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EKMH160VSN103MP30T
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EKMH160VSN103MP30T
Tau Wae EKMH160VSN103MP30T Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81391 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui 10000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa KMH
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 16V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 565-2832
EKMH160VSN103MP30N
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.97A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga EKMH160VSN103MP30T
Life @ Temp. 66 mOhm @ 120Hz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm) Whakaahua nui 10000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 66 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Nga tono 2000 Hrs @ 105°C