EKMG101ELL102MM40S
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
EKMG101ELL102MM40S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EKMG101ELL102MM40S
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: EKMG101ELL102MM40S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EKMG101ELL102MM40S
Tau Wae EKMG101ELL102MM40S Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99784 pcs Pepa Raraunga EKMG101ELL102MM40S.pdf
Te manawanui 1000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa KMG
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 100V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 565-1372 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 985mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga EKMG101ELL102MM40S
Life @ Temp. - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm) Whakaahua nui 1000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Nga tono 1000 Hrs @ 105°C