EGPA350ELL332MM35S
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
EGPA350ELL332MM35S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EGPA350ELL332MM35S
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EGPA350ELL332MM35S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EGPA350ELL332MM35S
Tau Wae EGPA350ELL332MM35S Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86806 pcs Pepa Raraunga EGPA350ELL332MM35S.pdf
Te manawanui 3300µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa GPA
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 565-3396
EGPA350ELL332MM35S-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Kaihauturu 2.88A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga EGPA350ELL332MM35S Life @ Temp. 19 mOhm @ 100kHz
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.437" (36.50mm)
Whakaahua nui 3300µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 19 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Nga tono 5000 Hrs @ 125°C