EGPA101ELL471ML35S
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
EGPA101ELL471ML35S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EGPA101ELL471ML35S
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: EGPA101ELL471ML35S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EGPA101ELL471ML35S
Tau Wae EGPA101ELL471ML35S Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69154 pcs Pepa Raraunga EGPA101ELL471ML35S.pdf
Te manawanui 470µF Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa GPA RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive Ripa Tae Polar
Ko te poari Radial, Can Pitch - Hononga 100V
Paa / Case - Ētahi Ingoa 565-3423
EGPA101ELL471ML35S-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Kaihauturu 1.25A @ 120Hz
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga EGPA101ELL471ML35S
Life @ Temp. 56 mOhm @ 100kHz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 1.437" (36.50mm) Whakaahua nui 470µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 56 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Nga tono 5000 Hrs @ 125°C