APXG250ARA560MF61G
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
APXG250ARA560MF61G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APXG250ARA560MF61G
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: APXG250ARA560MF61G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APXG250ARA560MF61G
Tau Wae APXG250ARA560MF61G Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 253782 pcs Pepa Raraunga APXG250ARA560MF61G.pdf
Momo Polymer Te manawanui 56µF
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa NPCAP™-PXG RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ripeka Whakauru - Nga Waa Nui -
Ko te poari Radial, Can - SMD Pitch - Hononga 25V
Paa / Case 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Ētahi Ingoa 565-4303-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga APXG250ARA560MF61G Life @ Temp. 30 mOhm
Te Whakahaere Arataki 2.8A @ 100kHz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm) Whakaahua nui 56µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 15000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD
Nga tono 15000 Hrs @ 105°C