APXG160ARA101ME61G
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
APXG160ARA101ME61G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APXG160ARA101ME61G
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: APXG160ARA101ME61G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APXG160ARA101ME61G
Tau Wae APXG160ARA101ME61G Kaihanga United Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 203755 pcs Pepa Raraunga APXG160ARA101ME61G.pdf
Momo Polymer Te manawanui 100µF
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa NPCAP™-PXG RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ripeka Whakauru - Nga Waa Nui -
Ko te poari Radial, Can - SMD Pitch - Hononga 16V
Paa / Case 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Ētahi Ingoa 565-4527-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga APXG160ARA101ME61G Life @ Temp. 27 mOhm
Te Whakahaere Arataki 3A @ 100kHz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm) Whakaahua nui 100µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 15000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Nga tono 15000 Hrs @ 105°C