R200A4-051-D0550
NMB Technologies CorporationNMB Technologies Corporation
R200A4-051-D0550 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R200A4-051-D0550
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 200X51MM 24VDC
Ngā Rauemi: R200A4-051-D0550.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 722 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R200A4-051-D0550
Tau Wae R200A4-051-D0550 Kaihanga NMB Technologies Corporation
Whakaahuatanga FAN AXIAL 200X51MM 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 722 pcs Pepa Raraunga R200A4-051-D0550.pdf
Taumaha 2.6 lbs (1.2kg) Waahi Ngaohiko 18 ~ 30VDC
Putanga - Mahi 67W Putanga - Kua tohua 24VDC
Patohia nga huanga - Whakamutunga 4 Wire Leads
Tumanako Tohu 590.0 CFM (16.71m³/min) Rahi / Rahi Round - 208mm Dia
Raupapa R200 RPM 67 dB
Ētahi Ingoa P18921 Tae Mahi -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C)
Poaka Tubeaxial Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mea Maama 51mm Rauemi - Tae 5000 RPM
Tuhinga - Tae Aluminum Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga R200A4-051-D0550 Ngā āhuatanga PWM Control; Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Ball Pato Waea Fan Plastic
Whakaahuatanga FAN AXIAL 200X51MM 24VDC Whakatauranga onamata 2.8A
He momo kai 3.320 in H2O (828.0 Pa) Whakaaetanga -
Nga tono 70000 Hrs @ 40°C