PG15S-D20-X102
NMB Technologies CorporationNMB Technologies Corporation
NMB Technologies Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PG15S-D20-X102
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 5V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PG15S-D20-X102
Tau Wae PG15S-D20-X102 Kaihanga NMB Technologies Corporation
Whakaahuatanga STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2710 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Kua tohua 5VDC
Momo Permanent Magnet Gear Motor Tae - Te pupuri (i-i / mNm) 0.175°
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Nga taumata mo te rerenga Bipolar
Tae Maahi 2048 Rahi / Rahi Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Raupapa PG Rotor Inertia 10 Ohms
Ētahi Ingoa Q9487492A Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Rae Tae NEMA - Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.354" (9.00mm)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga PG15S-D20-X102 Te roa - Tae me te Whakanui 0.118" (3.00mm)
Rautaki Whakaiti Kino 0.787" (20.00mm) Ngā āhuatanga Round Shaft
Whakaahua nui Bipolar Stepper Motor 5VDC Ngā Mamati me Ngā Pūāhua -
Whakaahuatanga STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 5V Whakatauranga onamata -