UVY2G101MHD
NichiconNichicon
UVY2G101MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY2G101MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY2G101MHD.pdf2.UVY2G101MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY2G101MHD
Tau Wae UVY2G101MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92594 pcs Pepa Raraunga 1.UVY2G101MHD.pdf2.UVY2G101MHD.pdf
Te manawanui 100µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa UVY
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 400V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-12495
UVY2G101MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 310mA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga UVY2G101MHD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm)
Whakaahua nui 100µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Nga tono 1000 Hrs @ 105°C