UVK1A333MRD
NichiconNichicon
UVK1A333MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK1A333MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK1A333MRD.pdf2.UVK1A333MRD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK1A333MRD
Tau Wae UVK1A333MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61595 pcs Pepa Raraunga 1.UVK1A333MRD.pdf2.UVK1A333MRD.pdf
Te manawanui 33000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa UVK
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 10V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-12398
UVK1A333MRD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 4.5A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga UVK1A333MRD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
Whakaahua nui 33000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 85°C