USW0J330MDD1TE
NichiconNichicon
USW0J330MDD1TE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USW0J330MDD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USW0J330MDD1TE.pdf2.USW0J330MDD1TE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USW0J330MDD1TE
Tau Wae USW0J330MDD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1174727 pcs Pepa Raraunga 1.USW0J330MDD1TE.pdf2.USW0J330MDD1TE.pdf
Te manawanui 33µF Te Rahi Whenua Whenua 0.059" (1.50mm)
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa USW
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa Audio
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 6.3V Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Kaihauturu 40mA
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga USW0J330MDD1TE
Life @ Temp. - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Whakaahua nui 33µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Nga tono 1000 Hrs @ 85°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USW0J330MDD
USW0J330MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL