USR1V4R7MDD
NichiconNichicon
USR1V4R7MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USR1V4R7MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USR1V4R7MDD.pdf2.USR1V4R7MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USR1V4R7MDD
Tau Wae USR1V4R7MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1581677 pcs Pepa Raraunga 1.USR1V4R7MDD.pdf2.USR1V4R7MDD.pdf
Te manawanui 4.7µF Te Rahi Whenua Whenua 0.059" (1.50mm)
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa USR
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-6041
USR1V4R7MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 24mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga USR1V4R7MDD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Whakaahua nui 4.7µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 85°C