USR0G101MDD1TE
NichiconNichicon
USR0G101MDD1TE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USR0G101MDD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USR0G101MDD1TE.pdf2.USR0G101MDD1TE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USR0G101MDD1TE
Tau Wae USR0G101MDD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1107482 pcs Pepa Raraunga 1.USR0G101MDD1TE.pdf2.USR0G101MDD1TE.pdf
Te manawanui 100µF Te Rahi Whenua Whenua 0.079" (2.00mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa USR
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 4V Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Kaihauturu 65mA
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga USR0G101MDD1TE
Life @ Temp. - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Whakaahua nui 100µF 4V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C