UPW1V120MDD
NichiconNichicon
UPW1V120MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1V120MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1V120MDD.pdf2.UPW1V120MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1V120MDD
Tau Wae UPW1V120MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1378412 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1V120MDD.pdf2.UPW1V120MDD.pdf
Te manawanui 12µF Te Rahi Whenua Whenua 0.079" (2.00mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa UPW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-1851 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 36mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga UPW1V120MDD Life @ Temp. -
Hapa 950 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Whakaahua nui 12µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1V101MPD1TD
UPW1V101MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 609012 pcs
Tikiake: UPW1V101MPD1TD.pdf
RFQ
UPW1V120MDH
UPW1V120MDH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 5675 pcs
Tikiake: UPW1V120MDH.pdf
RFQ
UPW1V120MDD1TP
UPW1V120MDD1TP