UPW1J6R8MDD6
NichiconNichicon
UPW1J6R8MDD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1J6R8MDD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1J6R8MDD6.pdf2.UPW1J6R8MDD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1J6R8MDD6
Tau Wae UPW1J6R8MDD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1462891 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1J6R8MDD6.pdf2.UPW1J6R8MDD6.pdf
Te manawanui 6.8µF Te Rahi Whenua Whenua 0.059" (1.50mm)
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa UPW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 63V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-1926 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 24mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga UPW1J6R8MDD6 Life @ Temp. -
Hapa 3.5 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Whakaahua nui 6.8µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 105°C