UPW1J6R8MDD
NichiconNichicon
UPW1J6R8MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1J6R8MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1J6R8MDD.pdf2.UPW1J6R8MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1J6R8MDD
Tau Wae UPW1J6R8MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1374073 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1J6R8MDD.pdf2.UPW1J6R8MDD.pdf
Te manawanui 6.8µF Te Rahi Whenua Whenua 0.079" (2.00mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa UPW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 63V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-1925 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 28.5mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga UPW1J6R8MDD Life @ Temp. -
Hapa 2.5 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Whakaahua nui 6.8µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1J6R8MDD1TD
UPW1J6R8MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 1758718 pcs
Tikiake: UPW1J6R8MDD1TD.pdf
RFQ
UPW1J681MHD3
UPW1J681MHD3
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 134781 pcs
Tikiake: UPW1J681MHD3.pdf
RFQ
UPW1J681MHD3TN
UPW1J681MHD3TN
Tikiake: UPW1J681MHD3TN.pdf
UPW1J6R8MDD6
UPW1J6R8MDD6
Tikiake: UPW1J6R8MDD6.pdf
UPW1J6R8MDD1TA
UPW1J6R8MDD1TA