UPW0J270MDD
NichiconNichicon
UPW0J270MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW0J270MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW0J270MDD.pdf2.UPW0J270MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW0J270MDD
Tau Wae UPW0J270MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1353637 pcs Pepa Raraunga 1.UPW0J270MDD.pdf2.UPW0J270MDD.pdf
Te manawanui 27µF Te Rahi Whenua Whenua 0.059" (1.50mm)
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa UPW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 6.3V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-1688 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 19.5mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga UPW0J270MDD Life @ Temp. -
Hapa 2 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Whakaahua nui 27µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 6.3V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW0J272MPD
UPW0J272MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 198551 pcs
Tikiake: UPW0J272MPD.pdf
RFQ
UPW0J270MDD1TP
UPW0J270MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 6.3V RADIAL