UPM1HR68MDD
NichiconNichicon
UPM1HR68MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1HR68MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1HR68MDD.pdf2.UPM1HR68MDD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1HR68MDD
Tau Wae UPM1HR68MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 930996 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1HR68MDD.pdf2.UPM1HR68MDD.pdf
Te manawanui 0.68µF Te Rahi Whenua Whenua 0.079" (2.00mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa UPM
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-15757
UPM1HR68MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 14mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga UPM1HR68MDD
Life @ Temp. - Hapa 16 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) Whakaahua nui 0.68µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL
Nga tono 2000 Hrs @ 105°C