UKL1E6R8MDD
NichiconNichicon
UKL1E6R8MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1E6R8MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 25V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UKL1E6R8MDD.pdf2.UKL1E6R8MDD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1E6R8MDD
Tau Wae UKL1E6R8MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 25V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1457612 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1E6R8MDD.pdf2.UKL1E6R8MDD.pdf
Te manawanui 6.8µF Te Rahi Whenua Whenua 0.079" (2.00mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa UKL
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 25V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-14718 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 55mA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga UKL1E6R8MDD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Whakaahua nui 6.8µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 25V THRU HOLE Nga tono 1000 Hrs @ 85°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1E681MHD1TO
UKL1E681MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 221685 pcs
Tikiake: UKL1E681MHD1TO.pdf
RFQ
UKL1E6R8MDDANATA
UKL1E6R8MDDANATA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 25V RADIAL