UKA1C222MHD
NichiconNichicon
UKA1C222MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKA1C222MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKA1C222MHD.pdf2.UKA1C222MHD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKA1C222MHD
Tau Wae UKA1C222MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 150895 pcs Pepa Raraunga 1.UKA1C222MHD.pdf2.UKA1C222MHD.pdf
Te manawanui 2200µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa UKA
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Audio
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 16V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-15324
UKA1C222MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 920mA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga UKA1C222MHD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
Whakaahua nui 2200µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKA1C222MHD1TO
UKA1C222MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL