UHW2A821MHD
NichiconNichicon
UHW2A821MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHW2A821MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: UHW2A821MHD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHW2A821MHD
Tau Wae UHW2A821MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81683 pcs Pepa Raraunga UHW2A821MHD.pdf
Te manawanui 820µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa UHW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 100V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-14592 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2.106A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga UHW2A821MHD Life @ Temp. -
Hapa 28 mOhm Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
Whakaahua nui 820µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL Nga tono 10000 Hrs @ 105°C