UFW2AR33MDD
NichiconNichicon
UFW2AR33MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFW2AR33MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFW2AR33MDD.pdf2.UFW2AR33MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFW2AR33MDD
Tau Wae UFW2AR33MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1273482 pcs Pepa Raraunga 1.UFW2AR33MDD.pdf2.UFW2AR33MDD.pdf
Te manawanui 0.33µF Te Rahi Whenua Whenua 0.079" (2.00mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa UFW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Audio
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 100V Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Kaihauturu 7mA @ 120Hz
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga UFW2AR33MDD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Whakaahua nui 0.33µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 85°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UFW2AR33MDD1TA
UFW2AR33MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL