UFW1V682MRD
NichiconNichicon
UFW1V682MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFW1V682MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFW1V682MRD.pdf2.UFW1V682MRD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFW1V682MRD
Tau Wae UFW1V682MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94007 pcs Pepa Raraunga 1.UFW1V682MRD.pdf2.UFW1V682MRD.pdf
Te manawanui 6800µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm) Raupapa UFW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Audio
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-11046
UFW1V682MRD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 3A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga UFW1V682MRD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm)
Whakaahua nui 6800µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 85°C