UFW1V222MHD
NichiconNichicon
UFW1V222MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFW1V222MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFW1V222MHD.pdf2.UFW1V222MHD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFW1V222MHD
Tau Wae UFW1V222MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131708 pcs Pepa Raraunga 1.UFW1V222MHD.pdf2.UFW1V222MHD.pdf
Te manawanui 2200µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa UFW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Audio
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-3181 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 1.8A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Waehanga Kaihanga UFW1V222MHD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
Whakaahua nui 2200µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 85°C