UCY2E221MHD9
NichiconNichicon
UCY2E221MHD9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2E221MHD9
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2E221MHD9.pdf2.UCY2E221MHD9.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2E221MHD9
Tau Wae UCY2E221MHD9 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79154 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2E221MHD9.pdf2.UCY2E221MHD9.pdf
Te manawanui 220µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa UCY
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 250V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-6855 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.22A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga UCY2E221MHD9 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
Whakaahua nui 220µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL Nga tono 12000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2E270MPD
UCY2E270MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 261163 pcs
Tikiake: UCY2E270MPD.pdf
RFQ
UCY2E330MHD3
UCY2E330MHD3
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 121784 pcs
Tikiake: UCY2E330MHD3.pdf
RFQ
UCY2E221MHD
UCY2E221MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL