UCS2G6R8MPD1TD
NichiconNichicon
UCS2G6R8MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCS2G6R8MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCS2G6R8MPD1TD.pdf2.UCS2G6R8MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCS2G6R8MPD1TD
Tau Wae UCS2G6R8MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 410114 pcs Pepa Raraunga 1.UCS2G6R8MPD1TD.pdf2.UCS2G6R8MPD1TD.pdf
Te manawanui 6.8µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa UCS
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 400V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-13293-3 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 140mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga UCS2G6R8MPD1TD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm)
Whakaahua nui 6.8µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Nga tono 8000 Hrs @ 105°C