LLS2D331MELY
NichiconNichicon
LLS2D331MELY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLS2D331MELY
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LLS2D331MELY.pdf2.LLS2D331MELY.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLS2D331MELY
Tau Wae LLS2D331MELY Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86036 pcs Pepa Raraunga 1.LLS2D331MELY.pdf2.LLS2D331MELY.pdf
Te manawanui 330µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm) Raupapa LLS
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 200V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-2507 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 1.56A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Waehanga Kaihanga LLS2D331MELY Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm)
Whakaahua nui 330µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 85°C