LLS1V822MELZ
NichiconNichicon
LLS1V822MELZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLS1V822MELZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LLS1V822MELZ.pdf2.LLS1V822MELZ.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLS1V822MELZ
Tau Wae LLS1V822MELZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87764 pcs Pepa Raraunga 1.LLS1V822MELZ.pdf2.LLS1V822MELZ.pdf
Te manawanui 8200µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa LLS
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-13927
LLS1V822MELZ-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 3.47A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Waehanga Kaihanga LLS1V822MELZ Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.850" (47.00mm)
Whakaahua nui 8200µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 85°C