LLS1C183MELZ
NichiconNichicon
LLS1C183MELZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLS1C183MELZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 18000UF 20% 16V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LLS1C183MELZ.pdf2.LLS1C183MELZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLS1C183MELZ
Tau Wae LLS1C183MELZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 18000UF 20% 16V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91680 pcs Pepa Raraunga 1.LLS1C183MELZ.pdf2.LLS1C183MELZ.pdf
Te manawanui 18000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa LLS
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 16V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-13904
LLS1C183MELZ-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 3.98A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Waehanga Kaihanga LLS1C183MELZ Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
Whakaahua nui 18000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 18000UF 20% 16V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 85°C