LGU2C471MELA
NichiconNichicon
LGU2C471MELA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGU2C471MELA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGU2C471MELA.pdf2.LGU2C471MELA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGU2C471MELA
Tau Wae LGU2C471MELA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77580 pcs Pepa Raraunga 1.LGU2C471MELA.pdf2.LGU2C471MELA.pdf
Te manawanui 470µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa LGU
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 160V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-2627 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.55A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Waehanga Kaihanga LGU2C471MELA Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
Whakaahua nui 470µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 105°C