LGU1H332MELA
NichiconNichicon
LGU1H332MELA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGU1H332MELA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGU1H332MELA.pdf2.LGU1H332MELA.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGU1H332MELA
Tau Wae LGU1H332MELA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82309 pcs Pepa Raraunga 1.LGU1H332MELA.pdf2.LGU1H332MELA.pdf
Te manawanui 3300µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa LGU
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-6135
LGU1H332MELA-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Waehanga Kaihanga LGU1H332MELA Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
Whakaahua nui 3300µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 105°C