LGN2Z821MELA35
NichiconNichicon
LGN2Z821MELA35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGN2Z821MELA35
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGN2Z821MELA35.pdf2.LGN2Z821MELA35.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGN2Z821MELA35
Tau Wae LGN2Z821MELA35 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58356 pcs Pepa Raraunga 1.LGN2Z821MELA35.pdf2.LGN2Z821MELA35.pdf
Te manawanui 820µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa LGN
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 180V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-8271
LGN2Z821MELA35-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Waehanga Kaihanga LGN2Z821MELA35 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
Whakaahua nui 820µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 105°C