LGJ2C221MELZ
NichiconNichicon
LGJ2C221MELZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGJ2C221MELZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGJ2C221MELZ.pdf2.LGJ2C221MELZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGJ2C221MELZ
Tau Wae LGJ2C221MELZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70398 pcs Pepa Raraunga 1.LGJ2C221MELZ.pdf2.LGJ2C221MELZ.pdf
Te manawanui 220µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa LGJ
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 160V Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Kaihauturu 810mA @ 120Hz
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Waehanga Kaihanga LGJ2C221MELZ
Life @ Temp. - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) Whakaahua nui 220µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP
Nga tono 3000 Hrs @ 105°C