LGGW6181MELA30
NichiconNichicon
LGGW6181MELA30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGGW6181MELA30
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGGW6181MELA30.pdf2.LGGW6181MELA30.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGGW6181MELA30
Tau Wae LGGW6181MELA30 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49542 pcs Pepa Raraunga 1.LGGW6181MELA30.pdf2.LGGW6181MELA30.pdf
Te manawanui 180µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa LGG
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 420V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-8200
LGGW6181MELA30-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 910mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Waehanga Kaihanga LGGW6181MELA30 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
Whakaahua nui 180µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP Nga tono 2000 Hrs @ 105°C