LAR2G181MELZ35
NichiconNichicon
LAR2G181MELZ35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LAR2G181MELZ35
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LAR2G181MELZ35.pdf2.LAR2G181MELZ35.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAR2G181MELZ35
Tau Wae LAR2G181MELZ35 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50280 pcs Pepa Raraunga 1.LAR2G181MELZ35.pdf2.LAR2G181MELZ35.pdf
Te manawanui 180µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa LAR
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 400V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-8051
LAR2G181MELZ35-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 950mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Waehanga Kaihanga LAR2G181MELZ35 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.378" (35.00mm)
Whakaahua nui 180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Nga tono 2000 Hrs @ 105°C