LAQ2P181MELZ25
NichiconNichicon
LAQ2P181MELZ25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LAQ2P181MELZ25
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 220V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LAQ2P181MELZ25.pdf2.LAQ2P181MELZ25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAQ2P181MELZ25
Tau Wae LAQ2P181MELZ25 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 220V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44348 pcs Pepa Raraunga 1.LAQ2P181MELZ25.pdf2.LAQ2P181MELZ25.pdf
Te manawanui 180µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa LAQ
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 220V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-7592 Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 700mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga LAQ2P181MELZ25 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
Whakaahua nui 180µF 220V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 220V SNAP Nga tono 2000 Hrs @ 105°C